فرم ثبت نام در ادامه همین صفحه

 

همایش مجازی تحصیل در مقاطع ارشد و دکتری مالزی در 28 و 29 آبان ماه 1400(جمعه و شنبه) از ساعت 16:30 الی 20:30 بصورت آنلاین توسط موسسه پرشین پادنا آراد و شرکت EMGA مالزی برگزار می شود. این همایش رایگان که بصورت نمایشگاه مجازی و وبینارهای آنلاین در طول همایش است این امکان را به شما می دهد که بتوانید بصورت زنده و مستقیم با مسئولین ارشد دانشگاههای مالزی (که لیست آنها در انتها این صفحه ذکر شده است) ارتباط تصویری و نوشتاری آنلاین برقرار کنید. در همایش می توانید با ارائه مدارک تحصیلی خود، از این دانشگاه ها بصورت رایگان پذیرش تحصیلی دریافت نمائید. دانشگاه ها دارای بورسیه تحصیلی برای شما می باشند که می توانید با ارائه رزومه یا ترجمه مدارک تحصیلی خود به مسئولین دانشگاه ها از نحوه و مقدار آن مطلع گردید. همچنین می توانید اطلاعات به روز در مورد هزینه های تحصیل در رشته ها و دانشگاههای مختلف و همچنین هزینه های اقامت را از مسئولین دانشگاهها دریافت نمائید.

هدایا و شرایط ویژه زیر فقط برای عزیزانی است که به صورت آنلاین یا تلفنی در همایش ثبت نام کرده و دارای کد ثبت نامی هستند:

free-application1
فقط برای شرکت کنندگان در نمایشگاه
free-accomocation1
خوابگاه رایگان در دانشگاه محل تحصیل
boorsie1
امکان دریافت بورسیه تحصیلی با ارائه مدارک تحصیلی
MOCK1
فقط برای کسانی که در نمایشگاه ثبت نام کنند

به یاد داشته باشید، متقاضیان دریافت بورسیه تحصیلی می بایست رزومه و  مدارک ترجمه شده خود را بصورت فایل پی دی اف داشته باشند تا درصورت درخواست مسئولین برای آنها ارسال نمایند. 

در این همایش مجازی شما عزیزان می توانید در وبینارهای جنبی این همایش که بصورت آنلاین و زنده توسط مسئولین دانشگاهها برگزار می شود شرکت نمائید، از اینرو در صورت تمایل به شرکت در این وبینارها در فرم ثبت نام گزینه شرکت در وبینار را  انتخاب کنید. 

در این همایش دانشگاه های برتر مالزی که مورد تائید وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران هستند،  نیز حضور دارند.

نحوه شرکت در نمایشگاه مجازی و وبینارها
شما پس از تکمیل فرم و ثبت نام در همایش، یک ایمیل دریافت خواهید کرد که نام کاربری و رمز عبور شما جهت ورود به پورتال نمایشگاه مجازی در آن ذکر شده است. در روز 28 و 29 آبان ماه صفحه شما در پورتال نمایشگاهی فعال شده و می توانید به محیط مجازی نمایشگاه وارد شوید. پس از ورود در فضای مجازی نمایشگاه، می توانید وارد سالن نمایشگاه و یا سالن برگزاری وبینارها شوید. در سالن وبینارها همانطور که از نام آن مشخص است می توانید بصورت آنلاین وبینارهای ارائه شده را مشاهده نمائید. از طرف دیگر با ورود به سالن نمایشگاهی می توانید غرفه های دانشگاه ها را مشاهده نمائید. شما با کلیک بر روی هر دانشگاه وارد غرفه آن دانشگاه شده و می توانید با مسئولین دانشگاه بصورت مستقیم و زنده تماس تلفنی و نوشتاری برقرار کنید. همچنین در فضای هر غرفه قسمتی بر دانلود بروشورها و فرم های دانشگاه اختصاص داده شده است که می توانید با کلیک بر روی آنها فایل پی دی اف آنها را دانلود کنید. درضمن با کلیک بر روی ویدیو های دانشگاهها می توانید آنها را بر روی سیستم خود مشاهده نمائید. بخاطر داشته باشید غرفه اطلاعات نمایشگاه در فضای مجازی نمایشگاه وجود دارد و با کلیک بر روی آن می توانید با مسئولین برگزاری ارتباط برقرار نمائید.


موضوعات مورد بحث در وبینارهای تخصصی:

  • ارائه اطلاعات دقیق و به روز در مورد هزینه های زندگی و تحصیل در مالزی
  • ارائه فرصت های شغلی حین تحصیل و پس از فارغ التحصیلی در مالزی
  • چگونه مالزی را سکوی پرتاب خود نمائیم
  • چگونه در مالزی کسب و کار خود را راه اندازی نمائیم
  • هزینه های اجاره آپارتمان و خانه در مالزی 
  • ارائه اطلاعات و قوانین جدید برای دریافت ویزای دانشجویی، ویزای همراه و سایر قوانین ویزای دانشجوی در هنگام پاندمی کورونا
  • پرسش و پاسخ حاضرین و مسئولین

دانشگاههای حاضر در نمایشگاه مجازی تحصیل در مقاطع ارشد و دکتری مالزی بطور کامل در زیر مشخص شده است. لازم به ذکر است دانشگاههای بسیار معتبر و رده بالایی از دانشگاههای مالزی در این نمایشگاه مجازی شرکت کرده اند. بطور مسائل دانشگاه UM مالزی که دارای رتبه جهانی 59 دنیا است  یکی از معتبرترین دانشگاههای مالزی است که شما می توانید به راحتی در مورد تحصیل خود با مسئولین ارشد این دانشگاه صحبت نمائید. همچنین دانشگاه دولتی UKM مالزی که رتبه 141 دنیا را دارا است نیز در این نمایشگاه شرکت می کند. (منبع رتبه بندی سایت QS در سال 2021). همچنین دانشگاه Taylor's مالزی با رتبه 322 دنیا و مورد تائید ایران که بسیار از رشته های به روز دنیا را ارائه میدهد نیز در این همایش مجازی شرکت می کند. شاید برای کسانی که با دانشگاه های استرالیا آشنایی داشته باشند نامهای دانشگاه های MONASH  و  SWINBURNE و Curtin استرالیا راشنیده باشند. این دانشگاه ها شعبه (Branch) دانشگاه های اصلی خود در مالزی هستند و شما کاملا با استاندارد های استرالیا تحصیل می کنید و مدرک تحصیلی خود را از استرالیا دریافت می کنید. همچنین بسیاری از دانشگاههای فوق العاده دیگری نیز در این همایش حضور دارند که بسیار مناسب برای دانشجویانی هستند که می خواهند مالزی را سکوی پرتابی برای تحصیلات و کار خود در آینده انتخاب نمایند. دانشگاههای چون MMU و APU و HELP بسیار معتبر و دارای سطح بالای از آموزش هستند که عموما مدارکی از انگلستان به فارغ التحصیلان خود اعطا می کنند. این مدارک بسیار راه شما را برای ادامه تحصیل و کار در کشورهای رده اول دنیا محیا می نمایند. 2 دانشگاه دولتی و قدیمی مالزی به نام های UTMara و UTHM که دارای اکثر دانشکده ها و رشته ها هستند نیز در این همایش مجازی شرکت می کنند.