فرم ثبت نام در ادامه ی همین صفحه

همایش مجازی تحصیل در مالزی در 17 و18 بهمن ماه 1399 (جمعه و شنبه) از ساعت 14:30 الی 20:30 بصورت آنلاین توسط موسسه پرشین پادنا آراد و شرکت EMGA مالزی برگزار می شود. این همایش رایگان که بصورت نمایشگاه مجازی و وبینارهای آنلاین در طول همایش است این امکان را به شما می دهد که بتوانید بصورت زنده و مستقیم با مسئولین ارشد دانشگاههای مالزی (که لیست آنها در این صفحه ذکر شده است) ارتباط تصویری و نوشتاری آنلاین برقرار کنید. در همایش می توانید با ارائه مدارک تحصیلی خود، از این دانشگاه ها بصورت رایگان پذیرش تحصیلی دریافت نمائید. دانشگاه ها دارای بورسیه تحصیلی برای شما می باشند که می توانید با ارائه رزومه یا ترجمه مدارک تحصیلی خود به مسئولین دانشگاه ها از نحوه و مقدار آن مطلع گردید. همچنین می توانید اطلاعات به روز در مورد هزینه های تحصیل در رشته ها و دانشگاههای مختلف و همچنین هزینه های اقامت را از مسئولین دانشگاهها دریافت نمائید.

هدایا و شرایط ویژه زیر فقط برای عزیزانی است که به صورت آنلاین یا تلفنی در همایش ثبت نام کرده و دارای کد ثبت نامی هستند:

free application
فقط برای شرکت کنندگان در نمایشگاه
free accomocation
خوابگاه رایگان در دانشگاه محل تحصیل
boorsie
امکان دریافت بورسیه تحصیلی با ارائه مدارک تحصیلی
MOCK
فقط برای کسانی که در نمایشگاه ثبت نام کنند

به یاد داشته باشید، متقاضیان دریافت بورسیه تحصیلی می بایست رزومه و  مدارک ترجمه شده خود را بصورت فایل پی دی اف داشته باشند تا درصورت درخواست مسئولین برای آنها ارسال نمایند. 

در همایش مجازی تحصیل در مالزی  شما عزیزان می توانید در وبینارهای جنبی این همایش که بصورت آنلاین و زنده توسط مسئولین دانشگاهها برگزار می شود شرکت نمائید، از اینرو در فرم ثبت نام حتما گزینه شرکت در وبینار را  نیز زده تا بتوانید وارد وبینار شوید. 

در این همایش دانشگاه های مالزیایی که مورد تائید وزارت بهداشت برای رشته های دندانپزشکی، داروسازی و پزشکی  است،  نیز حضور دارند.

نحوه شرکت در نمایشگاه مجازی و وبینارها
شما پس از تکمیل فرم و ثبت نام در همایش، یک ایمیل دریافت خواهید کرد که نام کاربری و رمز عبور شما جهت ورود به پورتال نمایشگاه مجازی در آن ذکر شده است. در روزهای ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه صفحه شما در پورتال فعال شده و می توانید به محیط مجازی نمایشگاه وارد شوید. در فضای مجازی نمایشگاه هر دانشگاه مالزی دارای یک غرفه است. شما با کلیک بر روی هر دانشگاه وارد غرفه آن دانشگاه شده و می توانید با مسئولین دانشگاه بصورت مستقیم و زنده تماس تلفنی و نوشتاری برقرار کنید. همچنین در فضای هر غرفه قسمتی بر دانلود بروشورها و فرم های دانشگاه اختصاص داده شده است که می توانید با کلیک بر روی آنها فایل پی دی اف آنها را دانلود کنید. درضمن با کلیک بر روی ویدیو های دانشگاهها می توانید آنها را بر روی سیستم خود مشاهده نمائید. بخاطر داشته باشید غرفه اطلاعات نمایشگاه در فضای مجازی نمایشگاه وجود دارد و با کلیک بر روی آن می توانید با مسئولین برگزاری ارتباط برقرار نمائید.


موضوعات مورد بحث در وبینارهای تخصصی:

  • ارائه اطلاعات دقیق و به روز در مورد هزینه های زندگی و تحصیل در مالزی
  • ارائه فرصت های شغلی حین تحصیل و پس از فارغ التحصیلی در مالزی
  • چگونه مالزی را سکوی پرتاب خود نمائیم
  • چگونه در مالزی کسب و کار خود را راه اندازی نمائیم
  • هزینه های اجاره آپارتمان و خانه در مالزی 
  • ارائه اطلاعات و قوانین جدید برای دریافت ویزای دانشجویی، ویزای همراه و سایر قوانین ویزای دانشجوی در هنگام پاندمی کورونا
  • پرسش و پاسخ حاضرین و مسئولین

دانشگاههای حاضر در نمایشگاه مجازی تحصیل در مالزی بطور کامل در زیر مشخص شده است. لازم به ذکر است دانشگاههای بسیار معتبر و رده بالایی از دانشگاههای مالزی در این نمایشگاه مجازی شرکت کرده اند. بطور مسائل دانشگاه UM مالزی که دارای رتبه جهانی 59 دنیا است یکی از معتبرترین دانشگاههای مالزی است که شما می توانید به راحتی در مورد تحصیل خود با مسئولین ارشد این دانشگاه صحبت نمائید. همچنین دانشگاههای UPM و UKM و USM و UTM مالزی که به ترتیب رتبه های 132 و 141 و 142 و 187 دنیا را دارا هستند در این نمایشگاه شرکت می کنند. (منبع رتبه بندی سایت QS در سال 2021). همچنین بسیاری از دانشگاههای فوق العاده دیگری نیز در این همایش حضور دارند که بسیار مناسب برای دانشجویانی هستند که می خواهند مالزی را سکوی پرتابی برای تحصیلات و کار خود در آینده انتخاب نمایند. دانشگاههای چون Taylor's و UCSI و APU و SUNWAY بسیار معتبر و دارای سطح بالای از آموزش هستند که عموما مدارکی از انگلستان و کانادا به فارغ التحصیلان خود اعطا می کنند. این مدارک بسیار راه شما را برای ادامه تحصیل و کار در کشورهای رده اول دنیا محیا می نمایند.